Dowiedz się więcej o sposobach ochrony w czasie pandemii przed Ransomware

Logo Quantum
Chroń swoją sieć firmową przed najbardziej wyrafinowanymi cyberatakami za pomocą zabezpieczeń najwyższej klasy, zapobiegania w czasie rzeczywistym oraz najskuteczniejszych rozwiązań typu firewall.

Dowiedz się więcej

Logo CloudGuard
Zabezpiecz chmurę za pomocą ujednoliconej platformy zabezpieczeń natywnych dla chmury, która automatyzuje ochronę na dużą skalę, zapobiegając zaawansowanym zagrożeniom oraz zapewniając widoczność wszystkich aktywów w każdej chmurze i kontrolę nad nimi.

Dowiedz się więcej

Logo Harmony
Ochrona urządzeń i dostępu użytkowników zdalnych. Twoje urządzenia, prywatność i dane organizacji muszą być bezpieczne i chronione przed wszelkimi cyberzagrożeniami, niezależnie od tego, skąd, jak i czym się łączysz do firmy.

Dowiedz się więcej

Logo Infinity-Vision
Uzyskaj złoty standard w dziedzinie ujednoliconego zarządzania zabezpieczeniami. Zyskaj 100-procentową ochronę przed naruszeniami bezpieczeństwa i zarządzanie całą infrastrukturą zabezpieczeń przy użyciu ujednoliconych zasad z jednego punktu w obrębie wszystkich sieci, chmur, urządzeń mobilnych, punktów końcowych i pakietów roboczych. Szybsze eksponowanie, badanie i rozwiązywanie incydentów z 99,9–procentową skutecznością dzięki wykorzystaniu możliwości SOC i XDR oraz wsparcia Check Point Research, które teraz są dostępne dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze efekty. OK, rozumiem! WIĘCEJ INFORMACJI